Förtroendevalda 2016


Ordförande: Janusz (Janosz)
Sekreterare: Wiggo (Wiggo)
Kassör: Peter (sPunk)

Ledamot: Christian (backman)
Ledamot: Morten (VooDoo1)
Ledamot: Jonathan (Jompa)


Revisor: Vakant

Valberedning: Mikael (Borka)
Valberedning: Mikael (Mklver)
Valberedning:Kim (Kimale)

Förtroendevalda 2015


Ordförande: Janusz (Janosz)
Sekreterare: Wiggo (Wiggo)
Kassör: Peter (sPunk)

Ledamot: Christian (backman)
Ledamot: Morten (VooDoo1)
Ledamot: Christian (Christian)


Revisor: Georgi (Jogge)

Valberedning: Daniel (TinTin)
Valberedning: Oskar (Huntervillage)
Valberedning:Carl-Johan (Colliander)

Förtroendevalda 2014


Ordförande: Peter (sPunk)
Sekreterare: Christian (backman)
Kassör: David (Spjuver)

Ledamot: Wiggo (Wiggo)
Ledamot: Mikael (Borka)
Ledamot: Janusz (Janosz)
Ledamot: Tony (Twallden)


Revisor: Georgi (Jogge)

Valberedning: Johan (Kajer)
Valberedning: Pierre (Aminea)
Valberedning:Christian (Schultz)


Förtroendevalda 2013


Ordförande: Peter (sPunk)
Sekreterare: Christian (backman)
Kassör: David(Spjuver)

Ledamot: Wiggo (Wiggo)
Ledamot: Janusz (Janosz)
Ledamot: Mikael (Borka)


Revisor: Georgi (Jogge)

Valberedning: Johan (Kajer)
Valberedning: Robert (BadBadger
Valberedning: Christian (Schultz)


Förtroendevalda 2012


Ordförande: Peter (sPunk)
Sekreterare: Nicklas (nicke)
Kassör: Per(Lord_Crimson)

Ledamot: Wiggo (Wiggo)
Ledamot: Georgi (Jogge)
Ledamot: Christian (backman)
Ledamot: Mats (Ghost)


Revisor: Janusz (Janosz)

Valberedning: Johan (Kajer)
Valberedning: Mikael (Borka)
Valberedning: Christian (Schultz)


Förtroendevalda 2011


Ordförande: Peter "sPunk" Wirén
Sekreterare: Nicklas "Nicke" Fredriksson
Kassör: Jens "AEAN" Hasselholm

Ledamot: Christian "Backman" Backman
Ledamot: Leonard "Leozz" Jegerås
Ledamot: Per "Lord_Crimson" Andreasson

Ledamot: Mats "Ghost"
Ledamot: Wiggo "Wiggo"


Revisor: Oscar "raXXo"

Valberedare: Magnus "Popup" Kallin
Valberedare:


Förtroendevalda 2010


Ordförande: Peter "sPunk" Wirén
Sekreterare: Nicklas "Nicke" Fredriksson
Kassör: Jens "AEAN" Hasselholm

Ledamot: Christian "Backman" Backman
Ledamot: Dennis "D.Andersen" Andersen
Ledamot: Gabriel "GabTab" Svensson
Ledamot: Per "Lord_Crimson" Andreasson
Ledamot: Robin "Bergwall" Bergwall
Ledamot: Wiggo "Wiggo"


Revisor: Oscar "raXXo"

Valberedare: Magnus "Popup" Kallin
Valberedare:


Förtroendevalda 2009


Ordförande: Peter "Krokodilen"
Sekreterare: Nicklas "Nicke" Fredriksson
Kassör: Jens "AEAN" Hasselholm

Ledamot: Peter "Spunk" Wirén
Ledamot: Dennis "D.Andersen" Andersen
Ledamot: Gabriel "GabTab" Svensson
Ledamot: Björn "Bennyray2" Petterson
Ledamot: Olle "Hiro" Nyman


Revisor: Oscar "raXXo"

Valberedare: Anders "Dirz" Torgersson
Valberedare:


Förtroendevalda 2008


Ordförande: Peter "Krokodilen"
Sekreterare: Nicklas "Nicke" Fredriksson
Kassör: Jens "AEAN" Hasselholm

Ledamot: Peter "Spunk" Wirén
Ledamot: Cecilia "MissHyde" Dolk
Ledamot: Fredrik "Scubasteve" Lindgren
Ledamot: Björn "Bennyray2" Petterson
Ledamot: Jonas "Yonazarith" Aronsson


Revisor: Pontus "Gozmo" Lindström

Valberedare: Gustav "Gambler" Hejdenberg
Valberedare: Anders "Dirz" Torgersson


Förtroendevalda 2007


Ordförande: Peter "Krokodilen" Davidsson
Sekreterare: Nicklas "Nicke" Fredriksson
Kassör: Pontus "Gozmo" Lindström

Ledamot: Alexander "Alex" Breeze
Ledamot: Markus "Mcuz" Andersson
Ledamot: Fredrik "Scuba" Lindgren
Ledamot: Björn "Bennyray2" Petterson
Suppleang: Jonas "Yonazarith" Aronsson
Suppleang: Bamse Håkansson


Revisor: Jens "AEAN" Hasselholm

Valberedare: Jonas "El_bromso" Bröms
Valberedare: Anders "Dirz" Torgersson


Förtroendevalda 2006


Ordförande: Peter "Krokodilen" Davidsson
Sekreterare: Nicklas "Nicke" Fredriksson
Kassör: Pontus "Gozmo" Lindström
Ledamot: Bamse Håkansson
Ledamot: Jonas "El_bromso" Bröms
Ledamot: Jonas "Yonazarith" Aronsson
Ledamot: Alexander "Alex" Breeze
Suppleang: Magnus "popup" Kallin


Revisor: Jens "AEAN" Hasselholm

Valberedare: Daniel "Myggahn" S
Valberedare: Gustav "Gambler" Hejdenberg


Förtroendevalda 2005


Ordförande: Peter "Krokodilen" Davidsson
Sekreterare: Magnus "Popup" Kallin
Kassör: Fredrik "Jarod" Ericson

Ledamot: Bamse Håkansson
Ledamot: Jonas "El_bromso" Bröms
Ledamot: Jonas "Yonazarith" Aronsson
Ledamot: Fredrik Wilcken
Suppleang: Nicklas "Nicke" Fredriksson


Revisor: Jens "AEAN" Hasselholm

Valberedare: Daniel "Myggahn" S
Valberedare: Gustav "Gambler" Hejdenberg


Förtroendevalda 2004


Ordförande: Peter "Krokodilen" Davidsson
Sekreterare: Kristoffer "Bke" Ekelund
Kassör: Fredrik "Jarod" Ericson

Ledamot: Bamse Håkansson
Ledamot: Jonas "el_bromso" Bröms
Ledamot: Jonas "Yonazarith" Aronsson
Ledamot: Fredrik Wilcken


Revisor: Jens "AEAN" Hasselholm

Valberedare: Kenny "ice" Johansson
Valberedare: Markus "Mcuz" Andersson


Förtroendevalda 2003


Ordförande: Ztripes Hellström / Bamse Håkansson
Sekreterare: Kristoffer "Bke" Ekelund
Kassör: Fredrik "Jarod" Ericson

Ledamot: Bamse Håkansson
Ledamot: Andreas Roth
Ledamot: Peter "Krokodilen" Davidsson
Ledamot: Nicklas "Nicke" Fredriksson


Revisor: Jens "AEAN" Hasselholm

Valberedare: André Ravenna
Valberedare: Markus "Mcuz" Andersson